čas serveru: 23:07:03

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Beran s ovcí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1960, žák prof. E. Dítěte a Jaksche a dále pak prof. Schwaingra , stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1803