čas serveru: 09:48:23

Petr Jaroš

Název: Pohled na vodní hladinu

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 35 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1832