čas serveru: 23:51:03

Josef Jiří Kamenický

Název: Prodavači melounů

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1836