čas serveru: 00:42:18

Juraj Collinasy

Název: Louka v květu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
Provenience: z pozůstalosti slovenského sběratele

Rozměr: 32,5 x 46,5 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 1838