čas serveru: 08:29:31

Robert Jiran

Název: Dvojakt

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1844

Příhozy: 58