čas serveru: 16:34:58

Vilém Plocek

Název: Vltavský den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1965, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 59 x 69 cm

Aktuální cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1860