čas serveru: 23:21:31

R. A. Ulmann

Název: Západ slunce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Francie
rozměr včetně rámu 113 x 132 cm

Rozměr: 73,5 x 93 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1862