Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 92 x 154 cm
Rozměr: 63 x 124,5 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1863