čas serveru: 09:15:47

Guiseppe de Sanctis

Název: Bulvár

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 92 x 154 cm

Rozměr: 63 x 124,5 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1863