čas serveru: 13:04:25

Název: Vojevůdce

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 53 x 46 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1864

5 500 Kč 09.09.2020 20:16:17
5 000 Kč 30.08.2020 09:01:14