čas serveru: 10:40:51

Emile Cagniart

Název: Bruslaři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 1865