čas serveru: 02:47:01

Název: Zátiší

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 1867