čas serveru: 06:59:41

Název: Pohled na Říp

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 51 x 65 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1877