Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1899
1 500 Kč | 08.09.2020 21:18:39 |