čas serveru: 23:42:26

Prof. Fr. Adamec

Název: Přímořská krajina

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )

Rozměr: 11 x 16 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1900

800 Kč 07.09.2020 20:14:35