čas serveru: 04:47:41

Höltz

Název: Ve dvoře

Olej / plátno na dřevě
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 52 x 42 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1920

1 300 Kč 09.09.2020 13:38:18