čas serveru: 08:03:25

Josef Čapek

Název: Ve vodě

( signováno vlevo dole, datováno 1929-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1943