čas serveru: 05:53:33

Josef Čapek

Název: Hrajeme kuličky

( signováno vpravo dole, datováno 1931-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 32 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1945