čas serveru: 13:09:39

L. Vraný

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1972