Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav původní )
Rozměr: 56 x 76 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1978
900 Kč | 10.09.2020 20:39:19 |