čas serveru: 00:23:40

František Malý

Název: Sněžka z Liščí hory

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 56 x 76 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1978

900 Kč 10.09.2020 20:39:19