čas serveru: 23:55:18

Název: Bůh nebo ďábel ?

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 1982