čas serveru: 23:40:12

Šoufek

Název: Krajina s řekou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav původní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1984