čas serveru: 03:52:44

Otakar Hůrka

Název: Chalupa

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 66 x 91 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2010

Účastníci: 6

Příhozy: 42

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
12 500 Kč 20.10.2020 16:51:03
12 000 Kč 20.10.2020 16:50:49 Přehozeno limitem
12 000 Kč 20.10.2020 16:50:49
11 500 Kč 20.10.2020 16:50:05 Přehozeno limitem
11 000 Kč 20.10.2020 16:50:05
10 500 Kč 20.10.2020 16:49:42 Přehozeno limitem
10 000 Kč 20.10.2020 16:49:42
9 500 Kč 20.10.2020 16:49:15 Přehozeno limitem
9 000 Kč 20.10.2020 16:49:15
8 500 Kč 20.10.2020 16:46:41 Přehozeno limitem
8 000 Kč 19.10.2020 16:19:35
7 500 Kč 18.10.2020 18:17:43
7 000 Kč 18.10.2020 11:36:01
6 500 Kč 14.10.2020 11:41:05
6 000 Kč 08.10.2020 20:11:46
5 500 Kč 25.09.2020 14:46:21
5 000 Kč 25.09.2020 14:46:14 Přehozeno limitem
4 900 Kč 25.09.2020 14:46:14
4 800 Kč 25.09.2020 14:46:07 Přehozeno limitem
4 700 Kč 25.09.2020 14:46:07
4 600 Kč 25.09.2020 14:46:02 Přehozeno limitem
4 500 Kč 25.09.2020 14:46:02
4 400 Kč 25.09.2020 14:45:55 Přehozeno limitem
4 300 Kč 25.09.2020 14:45:55
4 200 Kč 12.09.2020 17:26:25 Přehozeno limitem
4 100 Kč 12.09.2020 17:26:25
4 000 Kč 12.09.2020 17:26:20 Přehozeno limitem
3 900 Kč 12.09.2020 17:26:20
3 800 Kč 12.09.2020 17:26:16 Přehozeno limitem
3 700 Kč 12.09.2020 17:26:16
3 600 Kč 12.09.2020 17:26:09 Přehozeno limitem
3 500 Kč 12.09.2020 17:26:09
3 400 Kč 12.09.2020 17:26:05 Přehozeno limitem
3 300 Kč 12.09.2020 17:26:05
3 200 Kč 12.09.2020 17:26:01 Přehozeno limitem
3 100 Kč 12.09.2020 17:26:01
3 000 Kč 12.09.2020 17:25:57 Přehozeno limitem
2 900 Kč 12.09.2020 17:25:57
2 800 Kč 12.09.2020 17:25:51 Přehozeno limitem
2 700 Kč 12.09.2020 17:25:51
2 600 Kč 11.09.2020 08:34:01 Přehozeno limitem
2 500 Kč 10.09.2020 23:00:51