čas serveru: 09:42:01

Název: Karlštejn - původní podoba

Olej / plátno
( nesignováno, rentoilováno, stav slušný )

Rozměr: 53 x 66,5 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 2017