čas serveru: 19:49:25

Název: Žena u alpského jezera

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rentoilováno, stav slušný )

Rozměr: 67 x 83 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2021