čas serveru: 13:06:10

Název: Manželé z roku II. / The couple of year II.

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, opatřeno vzorkem DNA, stav perfektní )

Rozměr: 82 x 82 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2030