Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, opatřeno vzorkem DNA, stav perfektní )
Rozměr: 82 x 82 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2030