čas serveru: 06:19:00

Ivan Exner

Název: Opatovický kanál - Halda

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 2016, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 54 x 83 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2032