čas serveru: 18:51:36

Max Švabinský

Název: Sklizeň

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 17 x 12 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2033

Účastníci: 4

Příhozy: 6

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
600 Kč 19.10.2020 20:47:12 Přehozeno limitem
500 Kč 19.10.2020 20:47:12 Přehozeno limitem
400 Kč 19.10.2020 20:47:12 Přehozeno limitem
300 Kč 19.10.2020 17:40:47 Přehozeno limitem
200 Kč 16.10.2020 10:47:01 Přehozeno limitem
100 Kč 18.09.2020 20:15:09