čas serveru: 16:12:39

Jan Kojan

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno Josef Brůžek, stav slušný )

Rozměr: 32 x 26 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2040