čas serveru: 22:53:18

Karel Schadt

Název: Vesnička pod sněhem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2041