čas serveru: 13:23:38

Název: Marie Terezie

Olej / plátno
( nesignováno, rám plátkové zlato, rentoilováno, stav perfektní )

Rozměr: 79 x 59 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2042