čas serveru: 23:14:38

Monogramista H.

Název: Lesní interiér I.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 2043