čas serveru: 17:35:50

Monogramista H.

Název: Lesní interiér II.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 37,5 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2044