čas serveru: 20:51:11

J. Tengler

Název: Důlní věž

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 26 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2045

1 200 Kč 20.10.2020 18:01:36