čas serveru: 23:30:32

Jaroslav Votruba

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2050