čas serveru: 01:12:11

Jiří Suchý

Název: Společnost

Kresba tuší
( signováno dole uprostřed, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 28 x 19,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2062