čas serveru: 23:40:58

Bohumil Berghauer

Název: Stařenka s holí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2066