čas serveru: 09:16:14

Josef Procházka

Název: Před maringotkou

Olej / plátno / lepenka
oboustranný obraz
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2068