čas serveru: 17:35:30

Josef Ullmann

Název: Venkovské stavení u vody

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 66 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2073