čas serveru: 17:14:50

Alois Kohout - Lecoque

Název: Květiny s modrým pozadím ( Flowers with blue backround )

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1969, dekorativní rám, přípis na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 69 x 51 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2074