Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1969, dekorativní rám, přípis na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 69 x 51 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2074