čas serveru: 01:49:27

Bohumil Mareček

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, datováno 1919, stav slušný )
rozměr ve výřezu 52 x 37 cm
špatná kvalita foto

Rozměr: 52 x 37 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2075