čas serveru: 17:53:27

K. Novák

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 71 x 96 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2079