čas serveru: 17:35:30

Jan Zrzavý

Název: Najáda

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 13 x 18 cm

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2084