čas serveru: 15:43:17

Fritz

Název: Milenci

Akvarel
( signováno vpravo dole, 1895, stav slušný )

Rozměr: 30 x 49 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2086