čas serveru: 08:45:08

Název: Zátiší s chryzantémy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 75 x 56 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2088