čas serveru: 16:08:52

Monogramista B.

Název: Podvečer v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav původní )

Rozměr: 37 x 53 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2152

100 Kč 22.10.2020 12:22:55