čas serveru: 18:40:15

Robert Jiran

Název: Milenci

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2155