čas serveru: 10:10:23

Robert Jiran

Název: Dívky s kočkou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2157

Příhozy: 50